BIBLIOTECZKA PLENEROWA

“Z duszą” tworzymy cuda z drewna <3

Od  niedawna działamy również w ” Pracowni z duszą”.Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Z duszą PRACOWNIA” Pracowania ta jest częścią segmentu Pielęgnacji Terenów Zielonych. Tworzymy tam produkty głównie z drewna. Właśnie tam pojawił się pomysł na domki dla zwierząt, ale też inne produkty z drewna. Jednym z tych pomysłów jest właśnie BIBLIOTECZKA PLENEROWA.

Biblioteczka plenerowa oparta jest o zasadę bookcrossingu, czyli nieodpłatnego przekazywania różnych publikacji poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, a także w miejscach celowo utworzonych, takich właśnie jak biblioteczki.

Głównym zadanie drewnianego domku jest posłużenie mieszkańcom jako miejsce wymiany książek. W biblioteczce będzie można wymienić swoją książkę na inną. Będzie można podzielić się swoimi interesującymi książkami z innymi mieszkańcami. W ten sposób można również zachęcać innych do miłego i produktywnego spędzania czasu.
Może by tak użyć w tym momencie swojej wyobraźni.. “Idziesz na spacer, wyciągasz ze stojącej w parku biblioteczki intrygującą książkę, siadasz na ławeczce, słoneczko ogrzewa Twoje plecy i miło spędzasz czas, czytając ciekawą książkę np. o Psychologii życia. Cudnie wykorzystany czas. Myślisz…świetne miejsce”.
Idea wymiany książek opiera się na założeniu, że literaturę należy popularyzować. Książki powinny podróżować, krążyć z rąk do rąk, by mogły istnieć i spełniać swoje zadanie.

    

Kupując nasze produkty wspierasz pracę osób niepełnosprawnych.    

Cena biblioteczki plenerowej 1500 zł/szt. Przy zamówieniu większej ilości cena ustalana indywidualnie.

Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą – link poniżej.

OFERTA -Biblioteczka plenerowa 1 (1)