Działalność WSPÓLNEGO SUKCESU w pigułce.

DSC_0569

O naszej działalności w pigułce!

Wiele osób nas pyta jak działamy? Czy dostajemy dofinansowania? Czy jesteśmy wspierani finansowo przez naszych założycieli? Jak to wszystko w ogóle wygląda ?

Ciężka praca ! Zaangażowanie ! Spółdzielczość! Wytrwałość! Dokładność! Upór!

Cechy te pomagają nam pozyskiwać klientów, ułatwiają nam prace z naszym biznesowym partnerem oraz zachęcają wielu klientów do powrotu i ponownego skorzystania z naszych usług.

Wykonanie ogrodzenia, montaż wiązek kablowych, przygotowywanie półproduktów do dalszej produkcji, usługi porządkowe, pielęgnacja terenów, czyszczenie nagrobków oraz wiele innych tych większych i mniejszych zleceń składa się na nasz sukces. Każde, dobrze wykonane przez nas zlecenie obraca się w pieniądz, który potem wędruje na nasze konto. Brak zleceń wiąże się z brakiem pieniędzy na wypłaty, dlatego bardzo istotne jest pozyskiwanie nowych zleceń, zadowolenie klientów, polecania nas innym przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym.

Jednak dla zapewnienia korzystnych warunków funkcjonowania naszej spółdzielni niezwykle istotne było wsparcie i zaangażowanie jednostek samorządu terytorialnego, które otrzymujemy po dzień dzisiejszy. Szczególnie w pierwszym etapie naszej działalności kluczowe było dla nas otrzymywanie zleceń od Gminy Wągrowiec, Powiatu Wągrowieckiego, jak również Miasta Wągrowiec. Dzięki temu nasze początki choć trudne były jednak łatwiejsze. Stwierdzić można, iż współpraca z samorządem terytorialnym zapewniła nam pewnego rodzaju stabilność finansową wynikającą ze stałości zleceń. Nie upoważniło nas to jednak do spoczęcia na laurach i oczekiwania tylko na zlecenia od naszych założycieli. Sami musieliśmy również działać oraz udowodnić, że rzetelnie i uczciwie wykonamy pracę.  Wkładamy mnóstwo serca, siły i zaangażowania aby prowadzić ten nasz WSPÓLNY SUKCES.

O dofinansowaniach również napiszę, ale proszę o cierpliwość :)

WSPÓLNEGO sukcesu ! <3