Usługi remontowo – budowlane

Nasza spółdzielnia posiada fachowców zajmujących się wykańczaniem wnętrz. Działamy głównie na terenie Wągrowca i powiatu wągrowieckiego. Dojeżdżamy też do klientów w innych miejscowościach.

W szczególności zajmujemy się:
– układaniem płytek,
– malowaniem wnętrz,
– szpachlowaniem.

Wykonujemy także usługi hydrauliczne i elektryczne.

Stawiamy przede wszystkim na jakość wykończenia a nie ilość wykonanej usługi. Powierzone nam projekty za każdym razem realizujemy w pełni profesjonalnie i z jak największą dokładnością.

Są prace, które trudno jednoznacznie zdefiniować z konkretny zawodem. Zwłaszcza, że wymagają wiedzy obejmującej kilka specjalności. Osobę, która doskonale sprawdza się w takich zadaniach nazywamy potocznie “złotą rączką”, czyli mówiąc inaczej – człowiekiem z ogromnymi zdolnościami manualnymi.

W naszej spółdzielni mamy takich ludzi. Sprawdzają się oni doskonale w zarówno w drobnych pracach naprawczych, jak też w zadaniach wymagających znacznie większej wiedzy z dziedziny ślusarstwa, elektryki itd. Co ważne – osoby te nie są gruntownymi specjalistami w wąskiej dziedzinie. Wiedzę konieczną do wzorowego opanowania danej specjalności, zastępują oni umiejętnościami praktycznymi i zdolnościami do logicznego rozwiązywania problemów.

Potrafimy naprawić wszystko, co się zepsuje w domu, w instytucjach państwowych i placówkach oświatowych.