5-lecie działalności WSPÓLNEGO SUKCESU

5-lecie działalności WSPÓLNEGO SUKCESU

5-lecie działalności WSPÓLNEGO Sukcesu! 

Siedzę i zastanawiam się co Wam napisać. Tak łatwo przychodzi mi pisanie roboczych postów dnia codziennego. Napisać o chłopakach walczących w terenie gdy doskwiera upał bądź mróz jest prosto. O dziewczynach codziennie sprzątających ogromne powierzchnie szkoły i on nas skupiających się na starannym wykonywaniu wiązek kablowych też jest łatwo pisać. Przecież robimy to na co dzień, ale wczorajszy dzień był tak wyjątkowy, że po prostu brak mi słów.

                                                       Choć na pewno zaraz się rozkręcę, niech no tylko sobie przypomnę wszystko od początku 😊.

                                                       Elegancki konferansjer przywitał wszystkich gości oraz wprowadzał nas w szczegóły uroczystości.
Pani Prezes Ewa Roman pięknymi słowami stworzyła wzniosły nastrój. Jej emocję dotknęły pewnie niejedną osobą. Mnie bardzo, choć obiecałam sobie być twarda. Następnie nadszedł czas podziękowań, czas wzruszeń, czas wyjątkowych gestów. Zostaliśmy obdarowani cudownymi prezentami, kwiatami, słowami i życzeniami za co serdecznie dziękujemy. Było też mnóstwo chwil przemiłego zaskoczenia i ogrom uśmiechów – przyznam szczerze, że dawno mnie tak szczęka nie bolała, uśmiech nie schodził mi z twarzy 😊
Pan Przemysław Majchrzak – Wójt Gminy Wągrowiec oraz  Pan Jerzy Łukaszyk przewodniczący Rady Gminy Wągrowiec w swoim wystąpieniu przedstawili przybyłym gościom znaczenie naszego WSPÓLNEGO SUKCESU dla samorządów. Obdarzyli nas zaufaniem, wiarą i dali ogromną dawkę motywacji do dalszego działania.

Pan Tomasz Kranc – Starosta Wągrowiecki zaskoczył nas bardzo praktyczny prezentem, świadczy to o tym, że Jednostki Samorządu Terytorialnego są świadome naszych potrzeb. Usłyszeliśmy wiele pozytywnych słów. Dziękujemy również za udział Panu Michałowi Piechockiemu – Wicestaroście oraz Pani Małgorzacie Osłuch – Przewodniczącej Rady Powiatu.
Pan Piotr Pałczyński zastępca Burmistrza Wągrowca dał nadzieje, że w przyszłości herb miasta Wągrowiec może na stałe zagości wśród herbu Gminy Wągrowiec, Powiatu Wągrowieckiego i naszego logo. Obecność Radnych dowodzi temu, że nie jesteśmy sami.

Nasz Partner Biznesowy, firma El – Cab również ten dzień przeżywała z nami. Cudownie było ich gości.
Przybyłych i zacnych gości było tak wielu, że nie jestem w stanie wszystkich wymienić, ale chcę powiedzieć, że cały WSPÓLNY Wam bardzo dziękuje!

Ten filmik o WSPÓLNY SUKCESIE….to dopiero było coś. Pan Wiesiu zrobił kawał dobrej roboty, a podłożona muzyka dodała świetnego klimatu. Po części na tym filmie można było dowiedzieć się od naszych Założycieli, od zaprzyjaźnionych Instytucji, od pracowników co tak naprawdę sądzą o naszej działalności ..i miód na serce spływał.

Kolejno Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Spółdzielni Socjalnych – Przemysław Piechocki zapoznał gości z pojęciami dotyczącymi ekonomii społecznej oraz dlaczego warto aktywizować osoby niepełnosprawne.
Całość uroczystości uświetnił występ Pana Tomasza Grdenia – uczestnika telewizyjnego programu „Mam Talent”.
Śmiechu było co niemiara 😊
Na koniec coś słodkiego – przepyszny, elegancki urodzinowy tort ufundowany przez Gminę Wągrowiec. Nasz kochany Pan Wójt zapewniał, że piekł go całą noc razem z Panem Przewodniczącym Rady Gminy 🙂

Dziękujemy wszystkim. Byliście niesamowici. Ten czas WSPÓLNIE spędzony bez wątpienia na długo pozostanie w naszych sercach.