DOMEK DLA OWADÓW

W naszej spółdzielni ruszyliśmy z nowym projektem. Od niespełna roku działa “Pracownia z duszą” Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Z duszą PRACOWNIA”. “Pracownia z duszą” jest częścią segmentu Pielęgnacji Terenów Zielonych. W pracowni tej tworzymy produkty głównie z drewna. Właśnie tam pojawił się pomysł na powstanie domków dla zwierząt. Jednym z nich jest właśnie domek dla owadów.

Owady w ogrodzie są potrzebne, dlatego warto tworzyć im bezpieczne miejsca. Kiedy myślimy o owadach, często pierwszą nasuwającą się myślą są szkodnik a co za tym zaraz idzie walka z nimi. Pamiętajmy, że nie wszystkie owady w ogrodzie należą do szkodników – wręcz przeciwnie, większość gatunków jest pożyteczna. Nie tylko nas żywią – zapylając rośliny i umożliwiając wytwarzanie owoców, ale także właśnie bronią nas przed szkodnikami i są sprzymierzeńcami w walce z nimi.
Pszczoły murarki jak i trzmiele coraz bardziej narażone są na intensywne przemiany środowiska naturalnego (zwłaszcza w rolnictwie), które bardzo silnie oddziałują na spadek liczebności ich populacji.
Wiele gatunków owadów, które zapylają rośliny i doprowadzają do ich owocowania, niestety nie znajduje w otoczeniu naszych domów przyjaznych warunków do wylęgu. Ludzka ingerencja w środowisko naturalne może mieć na nie zgubny wpływ, dlatego budowa specjalnych domków dla owadów pożytecznych jest idealnym rozwiązaniem.

Domki dla owadów pożytecznych posiadamy na sprzedaż. Cena za szt.100 zł. Przy zamówieniu większej ilości cena ustalana indywidualnie.

Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą – link poniżej.

Oferta – domki dla owadów (1)

 

   

Kupując nasze produkty wspierasz pracę osób niepełnosprawnych.